Strzelać każdy może

Organizujemy strzelnicę na swoim terenie oraz usługę wyjazdową do klienta. Na swoim terenie posiadamy dwie strzelnice pneumatyczne 25 i 50M zewnętrzne. Strzelamy do tarcz na celność i skupienie, do tarcz opadających, postaciowyc, elektronicznych  (xcortech), oraz najnowszego systemu tarcz interaktywnych sterowanych komputerowo (steel – alive). Posiadamy kilkadziesiąt karabinów oraz kilkadziesiąt pistoletów więc każdy znajdzie swój ulubiony model. 

Zaproś znajomych na strzelnicę

Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnej profesji i stylu życia. Jest sportem,w którym kobiety i mężczyźni rywalizują na równi, a wiek nie odgrywa żadnej roli. Inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła, prędkość, czy zwinność są kluczowymi czynnikami sukcesu. Paintball jest urzeczywistnieniem naszych młodzieńczych marzeń zabawy w wojnę przy czym nie ciskamy tylko słowami „trafiłem cię!!!”, „dostałeś!!!” lecz także kolorowymi żelatynowymi kulkami nie pozostawiającymi wątpliwości kto dostał, a kto nie. Generalnie jest to gra, sport, zabawa o różnych celach i zasadach lecz z jedną wspólną cechą – wykorzystują kulki z farbą (paintballs) miotane przez markery pneumatyczne na sprężone powietrze lub CO2. Na naszym polu gramy sprzętem na sprężone powietrze co daje nam możliwość grania w każdych warunkach pogodowych nawet w temperaturach ujemnych. Pole nasze w całości jest oświetlone co również pozwala nam na prowadzenie gier po zmroku i nadaje grze jeszcze więcej atrakcji i zadowolenia. 

20210913_162351

co otrzymasz do gry

Nasza firma zabezpiecza na grę w podstawowym zestawie cały potrzebny asortyment – otrzymacie Państwo (mundur+marker+maskę+ochranaiacz korpusu+ochraniacz na szyję, rękawiczki) oraz tyle kulek ile tylko zapragniecie gdyż posiadamy własny sklep co pozwala nam na dobór odpowiedniej kulki do warunków pogodowych by jeszcze bardziej zadowolić klientów. Podczas gier organizujemy wiele ciekawych scenariuszy które omawiamy i ustalamy przed wejsciem na pole. Sędzia udziela instruktażu z zasad i warunków bezpieczeństwa podczas gry oraz z eksploatacji sprzętu. Podczas gry sędzia który jest również na polu wykonuje fotorelację z całej zabawy oraz ma możliwość nagrania video z wybranego fragmentu gry. Całą galerię macie Państwo możliwość pobrać już kilka godzin po grze z naszego profilu na FACEBOOK – ZINTEGRA.

Jeżeli zechcecie się pochwalić filmem wideo z gry z samego centrum pola lub z drona wystarczy to ustalić w trakcie rezerwacji.

STEEL ALIVE

sprawdź dostępność terminu

20210619_183358

Paintball dorośli

Wejdź w obrazek i sprawdź CENNIK i pakiety.

20201017_093253

Paintball dla młodzieży szkolnej 16-18lat

Wejdź w obrazek i sprawdź Cennik i pakiety

Portrait of group of boys and girls paintball players with marker guns ready for game outdoors

Paintball dla dzieci 8-15lat

Wejdź w obrazek i sprawdź CENNIK i pakiety Posiadamy 30 zestawów Splat Master lub Gotha do gry dla dzieci kulką 50cal.

20200711_165837

Paintball Kawalerskie

Wejdź w obrazek i sprawdź CENNIK i pakiety

two-faces-cocktail-bar

Paintball Panieńskie

Wejdź w obrazek i sprawdź CENNIK i pakiety

20210619_183358

Paintball Firmowy

Cennik na imprezy firmowe ustalany jest indywidualnie podczas kontaktu z nami.

Scenariusze gry

Organizujemy kilkanaście najczęściej wybieranych scenariuszy gier a w co gramy sami decydujecie

W każdym ze scenariuszy możemy dodatkowo zadymić pole gry

Zaplanuj rozgrywkę i efekty specjalne

Podczas organizacji scenariuszy na życzenie klienta jesteśmy w stanie zadymić pole gry by stworzyć jeszcze większe emocje i adrenalinę. 

Past events

thomas-schweighofer-75399.jpg

Spring Skate Jam

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam eget bibendum dolor, fermentum pellentesque enim. Nam ac maximus neque. Duis vitae quam non enim convallis mollis.

pexels-photo-1320761.jpeg

Bayside Volleyball

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam eget bibendum dolor, fermentum pellentesque enim. Nam ac maximus neque. Duis vitae quam non enim convallis mollis.

pexels-photo-248547.jpeg

Adventure

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam eget bibendum dolor, fermentum pellentesque enim. Nam ac maximus neque. Duis vitae quam non enim convallis mollis.

Logo

ZINTEGRA CENTRUM PAINTBALL &ASG

MAPA

KONTAKT / ADRES

87-100 Toruń

Ul. Łukasiewicza 66

(+48) 504-062-511 Artur

email – arturwiszniewski@interia.pl