o nas

SPORTAMI EXTREMALNYMI ZAJMUJEMY SIĘ JUŻ 15LAT

Robimy to co sami kochamy więc organizacja imprez sprawia nam przyjemność

Naszą kadrę stanowią osoby zajmujące się paintballem i speedballem od ponad 20lat. Sami prowadzimy sklep stacjonarny oraz serwis sprzętu więc mamy wszystko co jest nam potrzebne na miejscu. W sklepie posiadamy nieograniczoną ilość asortymentu paintball oraz ASG co umożliwia nam organizację imprez bez żadnych granic!! Kadra która prowadzi zajęcia na strzelnicy to byli żołnierze pododdziałów bojowych którzy uczestniczyli w bojowych misjach zagranicznych i z chęcią dzielą się swoimi doświadczeniami strzeleckimi i umiejętnościami, także możecie się czuć jak oddani pod najlepszą opiekę. 

20210926_151104

marzenia się nie spełniają trzeba je spełniać więc nie czekaj rezerwuj teraz

Posiadamy najwyższej jakości sprzęt paintball i ASG. Jako specjaliści od szkolenia bojowego posiadamy idealnie skonfigurowany sprzęt strzelecki z celownikami optycznymi i kolimatorami. Jako jedyna firma w regionie posiadamy system tarcz interaktywnych sterowanych komputerowo.

Zestaw Steel Alive przenosi strzelectwo do XXI wieku. Już nie musisz mierzyć swojej szybkości oraz umiejętności manualnie. Zestaw Inteligentnych Celów wraz z wielokolorowymi diodami LED przymocowanymi do zwykłej stalowej płyty uczyni trening przyjemniejszym i korzystniejszym.

pozwól nam zorganizować swój czas wolny jak najlepiej

U nas spędzisz czas rodzinnie ponieważ posiadamy atrakcje dla każdego!!!!!

Firma ZINTEGRA powstała w 2009r głównie z myślą rozwoju sportu, rekreacji oraz integracji w Toruniu i na terenie całego kraju.

           Zajmujemy się organizowaniem imprez teambuildingowych oraz integracyjnych dla firm, organizacją imprez urodzinowych dla dzieci, przygotowaniem wieczorów kawalerskich i panieńskich, a także wieczorów tematycznych, jak również organizacją wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości rodzinnych przy nagłośnieniu i efektach świetlnych, pikników, festynów, bali karnawałowych i innych.

          Charakteryzujemy się młodym i twórczym personelem, który zrobi wszystko by sprostać wymaganiom klientów.

           Jako firma integracyjna posiadamy własne pole paintballowe na którym rozgrywane są gry scenariuszowe dopasowane dla graczy w każdym przedziale wiekowym – równiez dla dzieci.

            Bazując na doświadczeniach nabytych podczas organizacji imprez oraz życzeń naszych klientów stworzyliśmy pole paintballowe które sprosta wszelkim wymaganiom na którym przygotowaliśmy mapę gry w paintball z różnego rodzaju przeszkodami z opon ok (4000szt), przeszkód z drewna, domków do których można wbiec i ostrzelać przeciwnika, pojazdów, okopów oraz przeszkód naturalnych w postaci drzew i wąwozów. 

            W naszej firmie zostaną Państwo wyposażeni w najwyższej jakości sprzęt paintballowy markowych zagranicznych firm takich jak tippmann, eclipse, dye, proto – każdy gracz otrzymuje kombinezon, maskę, ochraniacz klatki piersiowej, rękawiczki, ochraniacz szyi, oraz marker z loaderem a w nim taką ilość kulek jaką tylko zapragnie.

20210827_114700

Sklep i biuro

W sklepie posiadamy wszystko co jest niezbędne do paintballa zarówno dla amatorów jak i zawodowców. W stałej ofercie posiadamy również sprzęt survival, ASG, AEG i akcesoria do wiatrówek.

20210827_190046

pole paintball

Posiadamy jedną z największych aren paintball w regionie ze stałymi przeszkodami drewnianymi, domkami, pojazdami, tunelami, wieżami, przeszkodami z opon. Jednocześnie na pole gry bez większego tłoku może wejść ok 60os.

20210619_162714

Sprzęt

Posiadamy ponad 150zestawów do gry w paintball zarówno sprzęt rental dla amatorów jak i elektryczne dla zawodowców.

20210619_162728

Maski

W naszym magazynie znajduje się ponad 150 masek thermalnych z podwójnymi szybkami czyli systemem nieparującym.

20210913_135230

Sprzęt ASG i AEG

Do zabezpieczenia strzelnic i zajęć dla klas mundurowych dla naszych klientów przygotowaliśmy ponad 50 zestawów pełnego wyposażenia wraz z karabinami i pistoletami więc nawet dla najbardziej wymagających znajdziemy to czego szukają!!!!

20200512_210301

Altana ogniskowa

Nasza altana ogniskowa jest zadaszona i oświetlona, mieści przy ławostołach ok 80os. palenisko ogniskowe znajduje się pod dachem na środku więc nawet zła pogoda nie pokrzyżuje nam planów.

Organizujemy

imprezy integracyjne, indywidualne i firmowe już 15lat

Napisz do nas a otrzymasz ofertę spersonalizowaną dla swojej grupy lub umówisz termin indywidualnie

Zadzwoń i rezerwuj termin

sprostamy każdej imprezie

Chcesz zorganizować imprezę oddaj to w ręce profesjonalistów, nasze doświadczenie i Wasze opinie mówią same za siebie!!!

Odtwórz wideo

Logo

ZINTEGRA CENTRUM PAINTBALL &ASG

MAPA

KONTAKT / ADRES

87-100 Toruń

Ul. Łukasiewicza 66

(+48) 504-062-511 Artur

email – arturwiszniewski@interia.pl

Get Connected