ZINTEGRA
PAINTBALL INTEGRACJA
                                        REZERWACJA TERMINU 504-062-511

STRZELNICA - Strzelać może każdy, nie musisz posiadać broni, żadnych pozwoleń a nawet umieć strzelać my wszystko posiadamy i wszystkiego nauczymy. Posiadamy dwie strzelnice (dwu i cztero stanowiskową). Na naszej strzelnicy możemy zaproponować strzelanie z najnowocześniejszych pistoletów obronnych (hukowych i na kule gumowe) , pistoletów zasilanych gazem, pistoletów wiatrówek, karabinów wiatrówek z celownikiem optycznym, karabinów ASG i AEG.
Oferta strzelnicy przeznaczona jest dla osób indywidualnych chcących sprawdzić swoje umiejętności, grup zorganizowanych, młodzieży szkolnej oraz na imprezy integracyjne dla firm. 
Indywidualnie już za 50zł oddasz kilkadziesiąt strzałów z pełnym omówieniem broni, instruktażem z warunków bezpieczeństwa i nauką strzelania.  Szukasz sposobu na miłe i aktywne spędzenie czasu wolnego z rodziną lub przyjaciółmi.  Nie zwlekaj i rezerwuj 504-062-511.        Czynne codziennie   !!!!!
INSTRUKTOR- Nasz instruktor posiada wieloletnie doświadczenie wojskowe oraz szereg certyfikatów zdobytych podczas pracy w armii na terenie naszego kraju oraz bojowych i szkoleniowych misjach zagranicznych. 
SPRZĘT - Posiadamy najnowszej generacji broń obronną, hukową, broń do samoobrony na kule gumowe, pistolety wiatrówki, karabiny wiatrówki z celownikiem optycznym, karabiny ASG i AEG oraz wiele innych.
SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE
- I stopnia - ALFA - podstawowe - instruktaż z warunków bezpieczeństwa na strzelnicy podczas strzelania, podstawową budowę broni oraz różnice między nimi, prawidłowa postawa strzelecka, zasady dobywania broni, zgrywanie przyrządów celowniczych, praca na spuście - ściąganie języka spustowego, wybór oka dominującego, itd.

- II stopnia - BRAWO - rozszerzone - szybkie dobywanie broni, strzelanie o zmieniającym się stopniu trudności, sposoby ładowania i wymiany magazynka, strzelanie w różnych kierunkach i postawach, poruszanie się z bronią, strzelanie w ruchu do kilku celów z różnych postaw.

- III stopnia - CHARLIE - taktyczne - strzelanie do kilku celów w różnych postawach, strzelanie z jednej ręki, wymiana broni z zachowaniem ciągłości ognia do róznych celów, strzelanie dynamiczne z pomiarem czasu i wykorzystaniem osłon, strzelanie do celów z pojazdu, strzelanie sytuacyjne z wykorzystaniem osłon, strzelanie w warunkach ograniczonej widoczności, strzelanie w warunkach stresu.
SPRZĘT 
Copyright by Artur Wiszniewski ZINTEGRA Ul. Bielańska 66