ZINTEGRA
PAINTBALL INTEGRACJA
                                        REZERWACJA TERMINU 504-062-511

       PAINTBALL POLE - Posiadamy stacjonarne pole paintballowe z dobrze rozbudowaną infrastrukturą mapy gry. Na terenie porozstawiane są przeszkody drewniane, domki do których można wbiec i ostrzelać przeciwnika, pojazdy, atrapy, opony ok (4000szt), oraz przeszkody naturalne takie jak drzewa, krzaki, wąwozy itp.
            Na polu znajduje sie miejsce odpoczynku wydzielone specjalną siatką do którego schodzą gracze trafieni podczas rozgrywek oraz w którym przebywać mogą osoby oglądające grę i osoby towarzyszące. 
OŚWIETLENIE POLA -  Całe nasze pole do gry jest oświetlone za pomocą rozstawianych lamp. Lampy ustawione są w taki sposób by dobrze oświetlały teren i jednocześnie nie oślepiały graczy podczas gier po zmroku. 
LIMIT GRACZY - Prowadzimy gry od 4-do 50 os. By zagrać po zmroku zbież min 10 os. (lampy). 
SCENARIUSZE - Posiadamy bardzo dużo różnorodnych scenariuszy zarówno dla graczy indywidualnych, na wieczory kawalerskie oraz dla firm. Wybrane scenariusze opisane są w zakładce PAINTBALL. 
SPRZĘT - Wszyscy nasi klienci otrzymują w standardowym pakiecie oprócz munduru, maski i markera z kulkami : rękawiczki, ochraniacz korpusu i ochraniacze szyi. Zabezpieczamy papier i płyn do wycierania splatów. 
Więcej informacji w zakładce OFERTA PAINTBALL cała nasza galeria w zakładce FACEBOOK ZINTEGRA
STRZELNICA - Posiadamy dwie dwu stanowiskowe stacjonarne strzelnice pneumatyczne na których można strzelać z pistoletów wiatrówek, pistoletów na co2, karabinów wiatrówek, karabinów AEG i ASG, oraz markerów paintballowych. Więcej w zakładce OFERTA STRZELNICA.
MINI GOLF 18 PÓL - Na naszym terenie posiadamy pola do gry w mini golfa na których swoich sił próbować mogą zarówno dzieci jak i dorośli. Posiadamy również profesionalne kije i piłki do gry by przy miłej zabawie jednocześnie uczyć się przyjmowania prawidłowych postaw golfowych. Szczegóły w zakładce OFERTA - MINI GOLF. 
QUADY - Do Państwa dyspozycji oddajemy 4szt quadów do jazdy rekreacyjnej po naszym terenie. Quady posiadają automatyczną skrzynię biegów co sprawia że jazda staje się dziecinnie prosta. Przeznaczone są dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z quadami a jeździć nimi można po naszym torze Rally Cross ok 1,5km oraz po terenie Moto Park Toruń. Szczegóły zakładka QUADY
PIKNIKI I FESTYNY -  Podczas organizacji festynów i pikników zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych ustawiamy pawilony namiotowe, przygotowujemy dmuchańce, trampoliny, korzystamy z zabezpieczenia gastronomicznego Restauracji SPEEDWAY z którą współpracujemy od lat. Bardzo często podczas pikników nasi klienci korzystają z atrakcji stacjonarnych typu mini golf, boule, teren do gry w siatkówkę oraz piłkę nożną, plac zabaw, wiata ogniskowa. Posiadamy również animatorów, klaunów by umilić czas najmłodszym a także zabezpieczamy maszyny do wyrobu waty cukrowej i pop cornu.
 Więcej na temat pikników w zakładce OFERTA - PIKNIKI I FESTYNY.
KAWALERSKIE - Zajmujemy się organizacją imprez kawalerskich i panieńskich. Podczas takich imprez organizujemy specjalne scenariusze paintballowe na których wykonujemy foto relację z całej gry. Na imprezach tego typu spędzamy również czas na strzelnicy organizując dla wszystkich uczestników turniej strzelecki. Z wynikami strzelania oraz wylosowanym królem strzelców zasiadamy do ławostołów w naszej zadaszonej i oświetlonej wiacie ogniskowej w której przy rozpalonym ognisku mozemy upiec kiełbaski. Bardzo często organizujemy tam również imprezy taneczne przy nagłośnieniu i efektach świetlnych które zamieniają wiatę ogniskową w salę taneczną lub dyskotekę :) Zapraszamy do zakładki OFERTA - KAWALERSKIE.
WIATA OGNISKOWA - Podczas organizacji ognisk zabezpieczamy dla Państwa wiatę ogniskową na ok 60os. Wiata jest zadaszona i oświetlona z paleniskiem na środku oraz z ławostołami. Zabezpieczamy opał do ogniska oraz bagnety do pieczenia kiełbasek. Posiadamy grille na których można równiez przygotować ulubione potrawy grillowane. Szczegóły i koszty w zakładce OFERTA - OGNISKA. 
GRA W BOULE -  Na naszym terenie posiadamy również pole do gry w Boule. Pole to jest chętnie używane przez dzieci i dorosłych podczas róznego rodzaju pikników i festynów oraz imprez urodzinowych dla dzieci. Gra w boule ćwiczy korekcję ruchową oraz uczy wytrwałości i pracy w grupie. Jest świetną formą rozrywki oraz alternatywą podczas spędzania wolnego czasu z rodziną. 
Copyright by Artur Wiszniewski ZINTEGRA Ul. Bielańska 66