ZINTEGRA
PAINTBALL INTEGRACJA
                                        REZERWACJA TERMINU 504-062-511

                                                                                          O Nas 

              Firma ZINTEGRA powstała w 2009r głównie z myślą rozwoju sportu, rekreacji oraz integracji w Toruniu i na terenie całego kraju.

           Zajmujemy się organizowaniem imprez teambuildingowych oraz integracyjnych dla firm, organizacją imprez urodzinowych dla dzieci, przygotowaniem wieczorów kawalerskich i panieńskich, a także wieczorów tematycznych, jak również organizacją wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości rodzinnych przy nagłośnieniu i efektach świetlnych, pikników, festynów, bali karnawałowych i innych.

          Charakteryzujemy się młodym i twórczym personelem, który zrobi wszystko by sprostać wymaganiom klientów.

           Jako firma integracyjna posiadamy własne pole paintballowe na którym rozgrywane są gry scenariuszowe dopasowane dla graczy w każdym przedziale wiekowym - równiez dla dzieci.

            Bazując na doświadczeniach nabytych podczas organizacji imprez oraz życzeń naszych klientów stworzyliśmy pole paintballowe które sprosta wszelkim wymaganiom na którym przygotowaliśmy mapę gry w paintball z różnego rodzaju przeszkodami z opon ok (4000szt), przeszkód z drewna, domków do których można wbiec i ostrzelać przeciwnika, pojazdów, okopów oraz przeszkód naturalnych w postaci drzew i wąwozów. 

            W naszej firmie zostaną Państwo wyposażeni w najwyższej jakości sprzęt paintballowy markowych zagranicznych firm takich jak tippmann, eclipse, dye, proto - każdy gracz otrzymuje kombinezon, maskę, ochraniacz klatki piersiowej, rękawiczki, ochraniacz szyi, oraz marker z loaderem a w nim taką ilość kulek jaką tylko zapragnie.

           Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów nie limitujemy czasu rozgrywek co pozwala na dowolne rozgrywanie scenariuszy gier nie zwracając uwagi na kończący się czas.

            Organizujemy imprezy integracyjne przez cały rok gdyż posiadamy jedyne w regionie w pełni oświetlone zewnętrzne pole paintballowe. 

           Podczas organizacji gier zaopiekujemy się waszymi pociechami którym oddajemy do dyspozycji zamknięty plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami, domkami z drewna, piaskownicę, 18 pól do gry w mini golfa, pole do gry w boule, plac do gry w piłkę nożną z bramkami celnościowymi.
              Zimą będziecie mieli Państwo możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe quadem na naszym torze o długości ok 1,5km, oraz zorganizowaniu kuligu dla najmłodszych zakończonego pieczoną kiełbaską w naszej zadaszonej i oświetlonej wiacie ogniskowej przy ławostołach na ok 60os. 
                Posiadamy w pełni mobilne pole do speedballa które możemy rozstawić w dowolnym miejscu wybranym przez Państwa. 
                 Na naszym terenie posiadamy strzelnicę pneumatyczną, paintballową, ASG, AEG, (do strzelania z replik gazowych na co2) gdzie pod czujnym okiem instruktora istnieje możliwość sprawdzenia własnych sił w strzelaniu do tarcz. 
               Dysponujemy również wszelkiego rodzaju zjeżdzalniami dmuchanymi dla dzieci, zamkami, animatorami, maszynami do wyrobu waty cukrowej oraz pop cornu, i innymi atrakcjami które wyszczególnione są szczegółowo w naszej ofercie. 
Copyright by Artur Wiszniewski ZINTEGRA Ul. Bielańska 66